HotelsBalkan.com

- Ваше житло - 1. на GOOGLE?

- У вас є веб-сайт для проживання?

- Хочете більше туристів і більший заробіток?

- Ви теж хочете туристів з-за кордону?

Портал, який пропонує власникам та менеджерам туристичних закладів можливість презентувати свої послуги та покращити свої пошукові рейтинги в пошукових системах (google, yahoo, bing, altavista, yandex ...) і таким чином збільшити дохід від нових клієнтів.

Додайте свій готель / гуртожиток / мотель / квартиру / віллу / котедж / пансіонат / етно селище / готель Гарні / приватне житло ...

Контакти та маркетинг

Маркетинг

Щоб ваше житло було одним із перших у Google та інших пошукових системах, вам потрібно надати нам:

Текст (опис помешкання / компанії, послуги, контактна інформація) та фотографії (до 20 фотографій) ви надсилаєте на наш електронний лист.

Пропонуємо вказати в тексті, що відвідувачі можуть побачити неподалік (водоспад, культові споруди, фортеці, зоопарк, річка, гірський оглядовий майданчик, культурні пам’ятки, історичні пам'ятки, меморіальний парк, мисливський угіддя ...), і як далеко від цього більші міста поблизу або в аеропорту, шосе ...

Хтось також зацікавиться нічним життям чи культурними подіями, які відбуваються у вашому місці.

Чим більше корисної інформації ви надаєте, тим більше шансів, що відвідувачі прийдуть до вас і, таким чином, зароблять більше грошей.

Ви також можете писати текст іншими мовами.

Коли ви все гарно складете і виберете фотографії, які найкраще відображатимуть ваш об’єкт, виберіть ім’я (посилання, веб-адресу).

Слід зазначити, що наша команда буде обирати / витягувати ключові слова (SEO оптимізація) для вашого сайту та додавати їх до кодів вашого майбутнього веб-сайту, щоб бути вгорі пошукових систем.

Нарешті, ви вибираєте майбутню веб-адресу вашого веб-порталу / сайту, яку ви можете рекламувати на візитках, календарях, рекламних матеріалах, у соціальних мережах ...

Якщо ви сумніваєтесь, подумайте, чи пропонує хтось вам дизайн сайту, хостинг сайту, адресу сайту, оптимізацію та рекламу на рік, і скільки це вам коштуватиме.

 

Прайс лист

Міні веб-сайт (веб-сайт) з назвою www.HotelsBalkan.com/Company

* замість вашої компанії (готель, гуртожиток, квартира, вілла, студія, мотель ...) ви вводите скорочену назву компанії, оскільки вона впізнається вашими поточними та майбутніми клієнтами, наприклад:

www.HotelsBalkan.com/DreamHotel

або

www.HotelsBalkan.com/Dream-Hostel

або можливо

www.HotelsBalkan.com/Dream-Hotel-City

а може і

www.HotelsBalkan.com/Motel-City

...

Ціна становить 100 євро за 365 днів (1 рік).

Після створення веб-сайту (сайту) для вашого закладу розміщення (харчування), протягом 3-5 днів веб-сайт буде видимим у всіх пошукових системах.

Оплата здійснюється до створення вашого веб-сайту (реклами).

Подивіться, як би виглядав сайт для вашого туристичного об’єкту - КЛАЦНІТЬ ТУТ!

Якщо у вас є додаткові запитання або ви хочете представити себе на цьому порталі, зв’яжіться з нами.

Зв'язок

АГЕНТСТВО SNOB

Ратка Павловича 99

18400 Прокупле

Сербія