HotelsBalkan.com

- Je vaše ubytovanie 1. na GOOGLE?

- Máte webovú stránku o ubytovaní?

- Chcete viac turistov a vyššie zárobky?

- Chcete aj turistov zo zahraničia?

Portál, ktorý ponúka majiteľom a manažérom turistických zariadení možnosť prezentovať svoje služby a vylepšiť ich rebríček vo vyhľadávačoch (google, yahoo, bing, altavista, yandex ...), a tým zvýšiť príjmy od nových klientov.

Pridajte svoj hotel / hostel / motel / apartmán / vilu / chatu / penzión / etno dedinu / hotel garni / ubytovanie v súkromí ...

Kontakt a marketing

Marketing

Aby bolo vaše ubytovanie medzi prvými v službách Google a ďalších vyhľadávacích nástrojoch, musíte nám poskytnúť:

Text (popis ubytovania / spoločnosti, služieb, kontaktné údaje) a fotografie (až 20 fotografií), ktoré pošlete na náš e-mail.

Navrhujeme, aby ste v texte označili, čo môžu návštevníci vidieť v blízkosti (vodopád, náboženské budovy, pevnosti, zoo, rieka, vyhliadka na hory, kultúrne pamiatky, historické pamiatky, pamätný park, poľovný revír ...) a ako ďaleko je od väčšie mestá v blízkosti alebo na letisko, diaľnice ...

Niekoho tiež zaujme nočný život alebo kultúrne podujatia, ktoré sa konajú na vašom mieste.

Čím užitočnejšie informácie poskytnete, tým väčšia je šanca, že k vám návštevníci prídu, a tak zarobia viac peňazí.

Text môžete písať aj v iných jazykoch.

Keď to všetko pekne poskladáte a vyberiete fotografie, ktoré najlepšie zobrazia váš objekt, zvoľte meno (odkaz, webová adresa).

Je potrebné poznamenať, že náš tím vyberie / extrahuje kľúčové slová (SEO optimalizácia) pre vaše stránky a pridá ich do kódov vašich budúcich webových stránok, aby bol na vrchole vyhľadávacích nástrojov.

Nakoniec si zvolíte budúcu webovú adresu svojho webového portálu / stránok, ktorú môžete inzerovať na vizitkách, kalendároch, reklamných materiáloch, na sociálnych sieťach ...

Ak máte pochybnosti, pouvažujte nad tým, či vám niekto ponúkne dizajn stránky, hosťovanie stránky, adresu stránky, optimalizáciu a reklamu na rok a koľko by vás to stálo.

 

Cenník

Mini web (web) s názvom www.HotelsBalkan.com/Company

* namiesto svojej spoločnosti (hotel, hostel, byt, vila, štúdio, motel ...) uvediete skrátený obchodný názov svojej spoločnosti, ktorý je rozpoznateľný pre vašich súčasných aj budúcich klientov, napríklad:

www.HotelsBalkan.com/DreamHotel

alebo

www.HotelsBalkan.com/Dream-Hostel

alebo možno

www.HotelsBalkan.com/Dream-Hotel-City

a môže a

www.HotelsBalkan.com/Motel-City

...

Cena je 100 eur za 365 dní (1 rok).

Po vytvorení webovej stránky (stránky) pre vaše ubytovacie (stravovacie) zariadenie sa webová stránka zobrazí do 3 - 5 dní vo všetkých vyhľadávacích nástrojoch.

Platba prebieha pred vytvorením vášho webu (reklamy).

Zistite, ako by stránka vyzerala pre vaše turistické zariadenie - KLIKNITE SEM!

Ak máte ďalšie otázky alebo sa chcete na tomto portáli predstaviť, kontaktujte nás.

Kontakt

AGENTÚRNY SNOB

Ratka Pavlovica 99

18400 Prokuplje

Srbsko