HotelsBalkan.com

- Vai jūsu apmešanās vieta ir GOOGLE 1. vieta?

- Vai jums ir vietne izmitināšanai?

- Vai vēlaties vairāk tūristu un lielāku peļņu?

- Vai vēlaties arī tūristus no ārzemēm?

Portāls, kas piedāvā tūrisma objektu īpašniekiem un pārvaldniekiem iespēju prezentēt savus pakalpojumus un uzlabot meklēšanas rangu meklētājprogrammās (google, yahoo, bing, altavista, yandex ...), tādējādi palielinot ienākumus no jauniem klientiem.

Pievienojiet savu viesnīcu / hosteli / moteli / dzīvokli / villu / vasarnīcu / pansiju / etno ciematu / garni viesnīcu / privātu izmitināšanu ...

Kontakti un mārketings

Mārketings

Lai jūsu naktsmītne būtu viena no pirmajām Google un citās meklētājprogrammās, jums mums jāsniedz:

Teksts (izmitināšanas vietas / uzņēmuma apraksts, pakalpojumi, kontaktinformācija) un fotoattēli (līdz 20 fotoattēliem), ko jūs nosūtāt uz mūsu e-pastu.

Mēs iesakām tekstā norādīt, ko apmeklētāji var redzēt tuvumā (ūdenskritums, reliģiskas ēkas, cietokšņi, zooloģiskais dārzs, upe, kalnu skats, kultūras apskates vietas, vēsturiskās apskates vietas, memoriālais parks, medību laukums ...) un cik tālu tas atrodas lielākas pilsētas tuvumā vai lidostā, šosejas ...

Kādu cilvēku interesēs arī naktsdzīve vai kultūras pasākumi, kas notiek jūsu vietā.

Jo noderīgāku informāciju jūs sniedzat, jo lielāka iespēja, ka apmeklētāji nāks pie jums un tādējādi nopelnīs vairāk naudas.

Varat arī rakstīt tekstu citās valodās.

Kad jūs to visu labi saliekat un izvēlaties fotoattēlus, kas vislabāk parādīs jūsu objektu, izvēlieties nosaukumu (saite, tīmekļa adrese).

Jāatzīmē, ka mūsu komanda atlasīs / izvērsīs jūsu vietnes atslēgvārdus (SEO optimizāciju) un pievienos tos jūsu nākamās vietnes kodiem, lai būtu meklētājprogrammu augšdaļā.

Visbeidzot, jūs izvēlaties sava tīmekļa portāla / vietnes nākotnes tīmekļa adresi, kuru varat reklamēt vizītkartēs, kalendāros, reklāmas materiālos, sociālajos tīklos ...

Ja rodas šaubas, apsveriet, vai kāds jums gadu piedāvā vietnes dizainu, vietnes mitināšanu, vietnes adresi, optimizāciju un reklamēšanu un cik tas jums izmaksās.

 

Cenrādis

Mini vietne (vietne) ar nosaukumu www.HotelsBalkan.com/Company

* uzņēmuma vietā (viesnīca, hostelis, dzīvoklis, villa, studija, motelis ...) jūs ievietojat saīsinātu uzņēmuma nosaukumu, jo tas ir atpazīstams jūsu pašreizējiem un nākamajiem klientiem, piemēram:

www.HotelsBalkan.com/DreamHotel

vai

www.HotelsBalkan.com/Dream-Hostel

vai varbūt

www.HotelsBalkan.com/Dream-Hotel-City

un var un

www.HotelsBalkan.com/Motel-City

...

Cena ir 100 eiro par 365 dienām (1 gads).

Izveidojot vietni (vietni) savai izmitināšanas (ēdināšanas) iestādei, 3-5 dienu laikā vietne būs redzama visās meklētājprogrammās.

Maksājums notiek pirms jūsu vietnes (reklāmas) izveides.

Apskatiet, kā vietne izskatītos jūsu tūrisma objektā - SPIED ŠEIT!

Ja jums ir papildu jautājumi vai vēlaties iepazīstināt ar sevi šajā portālā, sazinieties ar mums.

Kontakts

AĢENTŪRAS SNOB

Ratka Pavlovica 99

18400 Prokuplje

Serbija