HotelsBalkan.com

- Ar jūsų apgyvendinimo vieta yra „GOOGLE“ 1.?

- Ar turite apgyvendinimo svetainę?

- Ar norite daugiau turistų ir didesnio uždarbio?

- Ar norite ir turistų iš užsienio?

Portalas, siūlantis turizmo objektų savininkams ir valdytojams galimybę pristatyti savo paslaugas ir pagerinti paieškos reitingą paieškos sistemose („Google“, „yahoo“, „bing“, „altavista“, „yandex ...“) ir taip padidinti naujų klientų pajamas.

Pridėkite savo viešbutį / nakvynės namus / motelius / apartamentus / vilas / kotedžus / pensionus / etno kaimus / garni viešbučius / privačias apgyvendinimo įstaigas ...

Kontaktai ir rinkodara

Rinkodara

Norėdami, kad jūsų apgyvendinimas būtų vienas pirmųjų „Google“ ir kituose paieškos varikliuose, turite pateikti mums:

Tekstas (apgyvendinimo / įmonės aprašymas, paslaugos, kontaktinė informacija) ir nuotraukos (iki 20 nuotraukų), kuriuos siunčiate į mūsų el.

Siūlome tekste nurodyti, ką lankytojai gali pamatyti netoliese (krioklys, religiniai pastatai, tvirtovės, zoologijos sodas, upė, kalnų apžvalgos aikštelė, kultūros paminklai, istoriniai paminklai, memorialinis parkas, medžioklės plotas ...) ir kaip toli nuo jo didesni miestai šalia ar oro uoste, greitkeliai ...

Kažkas taip pat domės naktiniu gyvenimu ar kultūriniais renginiais, kurie vyksta jūsų vietoje.

Kuo daugiau naudingos informacijos pateiksite, tuo didesnė tikimybė, kad lankytojai ateis pas jus ir taip uždirbs daugiau pinigų.

Taip pat galite rašyti tekstą kitomis kalbomis.

Kai viską gražiai sujungsite ir išsirinksite nuotraukas, kurios geriausiai parodys jūsų objektą, pasirinkite pavadinimą (nuorodą, interneto adresą).

Reikėtų pažymėti, kad mūsų komanda pasirinks / išskirs jūsų svetainės raktinius žodžius (SEO optimizavimą) ir pridės juos prie būsimos svetainės kodų, kad būtų paieškos sistemų viršuje.

Galiausiai jūs pasirenkate būsimą savo interneto portalo / svetainės adresą, kurį galite reklamuoti vizitinėse kortelėse, kalendoriuose, reklaminėje medžiagoje, socialiniuose tinkluose ...

Jei abejojate, apsvarstykite, ar kasmet jums siūlo svetainės dizainą, svetainės talpinimą, svetainės adresą, optimizavimą ir reklamą per metus ir kiek tai jums kainuotų.

 

Kainoraštis

Mini svetainė (svetainė) su pavadinimu www.HotelsBalkan.com/Company

* vietoj savo įmonės (viešbutis, nakvynės namai, apartamentai, vila, studija, motelis ...) įrašykite sutrumpintą įmonės pavadinimą, nes jis yra atpažįstamas jūsų dabartiniams ir būsimiems klientams, pavyzdžiui:

www.HotelsBalkan.com/DreamHotel

arba

www.HotelsBalkan.com/Dream-Hostel

arba galbūt

www.HotelsBalkan.com/Dream-Hotel-City

ir gali ir

www.HotelsBalkan.com/Motel-City

...

Kaina yra 100 eurų už 365 dienas (1 metus).

Per 3-5 dienas sukūrus apgyvendinimo (maitinimo) objekto svetainę (svetainę), svetainė bus matoma visose paieškos sistemose.

Mokėjimas atliekamas prieš sukuriant jūsų svetainę (reklamą).

Pažiūrėkite, kaip svetainė atrodytų jūsų turizmo objekte - SPUSTELĖKITE ČIA!

Jei turite papildomų klausimų ar norite prisistatyti šiame portale, susisiekite su mumis.

kontaktas

AGENTŪROS SNOBAS

Ratka Pavlovica 99

18400 Prokuplje

Serbija