HotelsBalkan.com

- Kas teie majutus on GOOGLE'is 1.?

- Kas teil on veebisait majutamiseks?

- Kas soovite rohkem turiste ja suuremat sissetulekut?

- Kas soovite ka turiste välismaalt?

Portaal, mis pakub turismirajatiste omanikele ja haldajatele võimalust tutvustada oma teenuseid ja parandada otsingumootorites otsingutulemusi (google, yahoo, bing, altavista, yandex ...) ning suurendada seeläbi uute klientide sissetulekut.

Lisage oma hotell / hostel / motell / korter / villa / suvila / pansionaat / etnoküla / garni hotell / privaatne majutus ...

Kontakt ja turundus

Turundus

Selleks, et teie majutus oleks Google'is ja muudes otsingumootorites esimeste seas, peate meile edastama:

Tekst (majutuse / ettevõtte kirjeldus, teenused, kontaktandmed) ja fotod (kuni 20 fotot) saadate meie e-mailile.

Soovitame tekstis märkida, mida külastajad läheduses näevad (juga, religioossed hooned, linnused, loomaaed, jõgi, mägede vaatetorn, kultuurilised vaatamisväärsused, ajaloolised vaatamisväärsused, mälestuspark, jahimaad ...) ja kui kaugel see asub suuremad linnad lähedal või lennujaamas, maanteed ...

Kedagi huvitavad ka sinu asemel toimuvad ööelu või kultuuriüritused.

Mida rohkem kasulikku teavet annate, seda suurem on võimalus, et külastajad tulevad teie juurde ja teenivad seeläbi rohkem raha.

Teksti saate kirjutada ka teistes keeltes.

Kui olete selle kõik kenasti kokku pannud ja valinud fotod, mis teie objekti kõige paremini näitavad, valige nimi (link, veebiaadress).

Tuleb märkida, et meie meeskond valib / eraldab teie saidi jaoks märksõnad (SEO optimeerimine) ja lisab need teie tulevase veebisaidi koodidesse, et olla otsingumootorite tipus.

Lõpuks valite oma veebiportaali / saidi tulevase veebiaadressi, mida saate reklaamida visiitkaartidel, kalendritel, reklaamimaterjalidel, sotsiaalvõrgustikes ...

Kui kahtlete, kaaluge, kas keegi pakub teile aasta jooksul saidi kujundust, saidi majutamist, saidi aadressi, optimeerimist ja reklaamimist ning kui palju see teile maksma peaks.

 

Hinnakiri

Mini veebisait (veebisait) nimega www.HotelsBalkan.com/Company

* oma ettevõtte (hotell, hostel, korter, villa, stuudio, motell ...) asemel sisestage oma ettevõtte lühendatud ärinimi, kuna see on teie praegustele ja tulevastele klientidele äratuntav, näiteks:

www.HotelsBalkan.com/DreamHotel

või

www.HotelsBalkan.com/Dream-Hostel

või äkki

www.HotelsBalkan.com/Dream-Hotel-City

ja saab ja

www.HotelsBalkan.com/Motel-City

...

Hind on 100 eurot 365 päeva (1 aasta) eest.

Pärast majutuse (toitlustus) rajatise jaoks veebisaidi (saidi) loomist on 3-5 päeva jooksul veebisait nähtav kõikides otsingumootorites.

Maksmine toimub enne teie veebisaidi (reklaami) loomist.

Vaadake, kuidas see sait teie turismiobjekti jaoks välja näeb - KLÕPSAKE SIIN!

Kui teil on lisaküsimusi või soovite end selles portaalis tutvustada, võtke meiega ühendust.

Võta ühendust

AGENTUURI SNOB

Ratka Pavlovica 99

18400 Prokuplje

Serbia