HotelsBalkan.com

- Je vaše ubytování 1. na GOOGLE?

- Máte webové stránky pro ubytování?

- Chcete více turistů a vyšší výdělky?

- Chcete také turisty ze zahraničí?

Portál, který nabízí majitelům a správcům turistických zařízení příležitost prezentovat své služby a vylepšit jejich vyhledávací pozice ve vyhledávačích (google, yahoo, bing, altavista, yandex ...), a tím zvýšit příjmy od nových klientů.

Přidejte svůj hotel / hostel / motel / apartmán / vilu / chatu / penzion / etno vesnici / hotel garni / ubytování v soukromí ...

Kontakt a marketing

Marketing

Aby vaše ubytování bylo mezi prvními v Google a dalších vyhledávačích, musíte nám poskytnout:

Text (popis ubytování / společnosti, služby, kontaktní údaje) a fotografie (až 20 fotografií), které zašlete na náš e-mail.

Navrhujeme, abyste v textu uvedli, co mohou návštěvníci vidět v okolí (vodopád, církevní budovy, pevnosti, zoo, řeka, vyhlídka na hory, kulturní památky, historické památky, pamětní park, loviště ...) a jak daleko je od větší města v blízkosti nebo na letišti, dálnice ...

Někdo se také bude zajímat o noční život nebo kulturní akce, které se konají na vašem místě.

Čím více užitečných informací poskytnete, tím větší je šance, že k vám návštěvníci přijdou a vydělají tak více peněz.

Můžete také psát text v jiných jazycích.

Když to všechno pěkně spojíte a vyberete fotografie, které nejlépe zobrazí váš objekt, zvolte jméno (odkaz, webová adresa).

Je třeba poznamenat, že náš tým vybere / extrahuje klíčová slova (SEO optimalizace) pro váš web a přidá je do kódů vašeho budoucího webu, aby byl na vrcholu vyhledávačů.

Nakonec si vyberete budoucí webovou adresu svého webového portálu / stránek, kterou můžete inzerovat na vizitkách, kalendářích, reklamních materiálech, na sociálních sítích ...

Pokud si nejste jisti, zvažte, zda vám někdo nabídne design webu, hostování webu, adresu webu, optimalizaci a reklamu po dobu jednoho roku a kolik by vás to stálo.

 

Ceník

Mini web (web) s názvem www.HotelsBalkan.com/Company

* místo své společnosti (hotel, hostel, byt, vila, studio, motel ...) uvedete zkrácené obchodní jméno vaší společnosti, protože je rozpoznatelné pro vaše současné i budoucí klienty, například:

www.HotelsBalkan.com/DreamHotel

nebo

www.HotelsBalkan.com/Dream-Hostel

nebo možná

www.HotelsBalkan.com/Dream-Hotel-City

a může a

www.HotelsBalkan.com/Motel-City

...

Cena je 100 eur za 365 dní (1 rok).

Po vytvoření webové stránky (stránky) pro vaše ubytovací (stravovací) zařízení se webová stránka zobrazí do 3–5 dnů ve všech vyhledávačích.

Platba probíhá před vytvořením vašeho webu (reklamy).

Podívejte se, jak by stránka vypadala pro vaše turistické zařízení - KLIKNĚTE ZDE!

Pokud máte další dotazy nebo se chcete na tomto portálu představit, kontaktujte nás.

Kontakt

AGENTURA SNOB

Ratka Pavlovica 99

18400 Prokuplje

Srbsko